Oferty

Serwis blacharski

Oferujemy kompleksową obsługę likwidacji szkód komunikacyjnych od zgłoszenia szkody poprzez oględziny, wycenę do naprawy pojazdu. Oferujemy likwidację szkód w systemie bezgotówkowym. Współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi obecnymi na rynku. Wszelkie naprawy wykonujemy przy zasto...

Czytaj więcej

Serwis mechaniczny

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu. Nasi doradcy  są do Państwa dyspozycji, posiadają fachową wiedzę i doświadczenie. Mechanicy korzystają z nowoczesnego zaplecza technicznego. Urządzenia diagnostyczne pozwalają działać sprawnie i szybko. O kosztach usług nasi klienci informowani są p...

Czytaj więcej

Pakiet serwisowy BASIC

Pakiet serwisowy SEAT można wykupić na okres od trzech do pięciu lat oraz zdecydować się na jeden z trzech wariantów eksploatacji (10, 20 lub 30 tysięcy kilometrów przebiegu rocznie).

Czytaj więcej

Pakiet serwisowy PREMIUM

Pakiet serwisowy SEAT PLUS można wykupić na okres od trzech do pięciu lat oraz zdecydować się na jeden z trzech wariantów eksploatacji (10, 20 lub 30 tysięcy kilometrów przebiegu rocznie).

Czytaj więcej

Pakiety serwisowe

Pakiety Serwisowe są innowacyjnym rozwiązaniem, oferowanym Klientom marki SEAT oraz Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. kupującym samochód za gotówkę lub korzystającym z kredytu lub leasingu. Pakiet można nabyć w momencie zakupu pojazdu lub później, jednak przed pierwszym przeglądem okresowym.

Czytaj więcej